Nakladatelství

KNIHY RADOSTI

Zahajujeme předprodej připravovaných knih. Pořiďte si v předprodeji nové knihy a získejte k nim skvělé dárky


Deník malé Tonky - knížka pro děti od 10 let 

Pořiďte sobě nebo svým dětem v předprodeji půvabnou knížku Deník malé Tonky s ilustracemi Bibi Hykl.

Prožijte s Tonkou, které umřela maminka a má postiženého bratra, smutky, starosti, ale i víru v svět bez předsudků a ztrát.

Zakupte knihu v předprodeji za 398 Kč místo 459 Kč po vydání. Knihu obdržíte i s "plackami" Tonky a jejích kamarádů a osobním věnováním autorky Dagmar Košinové.

Nevšední přátelství z lesa - pokračování příběhů veverky a medvěda

Zakupte v předprodeji knížku pokračování příběhů veverky a medvěda o nových dobrodružstvích z lesa a křehkosti přátelství.

Kupte knihu v předprodeji za 349 Kč místo 389 Kč po vydání. Knihu obdržíte s osobním věnováním autorky i ilustrátorky a pozvánkou na výstavu obrázků ilustrátorky Aleny Stiborové.


Napište si o knihy prostřednictvím formuláře a uhraďte předprodejní cenu knihy na účet 2952491002/5500 a do poznámky uveďte své jméno a adresu.

Všechny uvedené připravované knihy včetně dárků obdržíte hned po vydání i s daňovým dokladem za platbu.

Kdo jsme?

Jsme malé nakladatelství, které spolupracuje výhradně s českými nebo slovenskými autory a ilustrátory a tiskneme v českých tiskárnách.

Našim motem je, aby každá knížka, která od nás jde ke čtenářům, byla malým uměleckým dílem a naplnila tak smysl KRÁSNÉ LITERATURY.

Naše knihy jsou originální už tím, že ani autoři ani ilustrátoři nejsou známé osobnosti, a přesto jsou to všechno zajímaví a výjimeční lidé, kteří žijí své soukromé nelehké životy a přitom si najdou čas na krásnou tvorbu. 

Naše knihy jsou knížky jsou určené nejen pro malé čtenáře; radost udělají i velkým,
protože každý příběh v sobě nese inspiraci. 

Nakladatelství založila Eva Gmentová, která píše od dětství, ale až ve svých padesáti letech a v době, kdy se stala babičkou, se rozhodla své práce začít vydávat. Logicky začala vydáním pohádek a knih pro ty nejmenší. Dnes je její záběr již širší, ale dětské knihy jsou pilířem její tvorby.

Kromě naší tvorby vybíráme od ostatních nakladatelů, vydavatelů a výrobců zboží, knihy, které bychom i my chtěli mít ve svých knihovnách, hračky a hry, se kterými bychom chtěli trávit čas se svými dětmi a vnoučaty.

Vše, co najdete na našem eshopu, jsou originální a inspirativní kusy, vybrané s láskou a dětskou duší.


Chcete jako první vědět, co nového máme v nabídce?

Získejte aktuální informace rovnou do emailu!

Jsme členem

Připravujeme další knihy

Edice Romantika do kabelky

Navázali jsme spolupráci s českou autorkou romantických příběhů pro ženy a tak se můžete těšit na další knihu z naší nové edice. 

Doufali jsme, že se knihu podaří vydat v roce 2022, ale ceny papíru a tiskařské práce tak narostly, že ještě chvíli počkáme

Edice knížky pro děti

Máme připravenou knížku pro malé děti Dráček Fráček za školou. 

Pracujeme na knížce pro větší děti Deník malé Tonky. Těšte se na úžasné ilustrace Bibi Hykl.

Navázali jsem spolupráci s autorkou, která napsala milou knížku o skřítcích a o putování jednoho z nich. Její text doplňují půvabné obrázky její kamarádky. Těšte se s námi na novou knížku pro děti.

Pomalu vznikají pohádky do dvou pohádkových knih, jedna se bude jmenovat Vánoční pohádky a druhá Pohádky a legendy. Těšte se s námi.

O knížka o mašince už má text hotový, teď jen doplnit ilustracemi.

Těšte se na naše nové knížky.

Edice knížky pro dospělé

Některé knihy vznikají pomaleji, než by autor i nakladatel chtěl. To je i případ románů pro ženy, které časem vydáme. Můžete se těšit s námi.

Vydáváme knihy pro děti a proto i dětem chceme pomáhat. Můžete i Vy

Něco více o nakladatelce

Vstupte do světa inspirujících příběhů